Çalışma Alanlarımız

Elektrik, Elektronik, Pano İmalatı, Otomasyon malzemeleri satışı, Endüstriel bazda Elektrik taahhüt, Elektrik arıza, otomasyon ve elektronik alanlarında faaliyette bulunmaktadır.

Pano İmalatlarımız

Elektrik Panosu, elektriğin tesisat ya da bina ortamında bulunan sistemlere dağıtım ve
iletim işlemlerinde kullanılan şalt malzemeleri ve kabloların bir arada kullanım oluşturduğu kabindir.

Dağıtım Pano İmalatı

Büyük bina, konutlar ya da benzer yapılarda olmazsa olmaz şeylerden biri de elektriktir. Bu tip büyük yapılarda elektrik sistemleri için kurulan dağıtım panoları, binalarda konutlara elektriğin sağlanması için en ana sistemdir.

Kompanzasyon Panoları İmalatı

Kompanzasyon panosu bir tesisin güç katsayısını düzeltmek için kondansatör ve ölçü aletlerinin üstünde yer aldığı panodur.

MCC Panoları İmalatı

MCC'nin açılımı Motion Control Chart'dır. Türkçesi hareket kontrol sistemleri programlama tekniğidir. Motorların, pompaların, fanların otomatik veya manuel olarak, uzaktan veya yakından kontrolünü sağlayan panolardır.

DCS Panoları İmalatı

Direct Dijital Kontrol dür yani türkçesi dijital control ünitesidir. Ne işe yarar: Bina otomasyon sistemlerinde kontrol edilecek sistemlerin fazlalığından dolayı kontrol üniteleri guruplandırılır.

Piyano Pano İmalatı

Makinelerde kullanımı yaygın olan piyano panoları, kumanda tipi kontrol etme amaçlı kullanılan metal kutu yapısına sahip kumanda edilen panolardır.

Priz Panoları İmalatı

Binalarda ve tesislerde kullanılan aydınlatma ve priz sortilerini besleyen bu panolar istenen ebatlarda istenen kalınlıkta sacdan imal edilir.

UPS Panoları İmalatı

UPS (Kesintisiz Güç Kaynağı) panoları, elektrik kesintileri ve enerji dalgalanmalarına karşı hassas elektronik cihazları ve sistemleri korumak için kullanılır.

Aydınlatma Panoları İmalatı

Aydınlatma panosu fabrika, atölye gibi tesislerin aydınlatmasını kontrol altında tutmak için kullanılan dağıtım panosudur.

Otomasyon Panoları İmalatı

Endüstriyel üretimin yapıldığı tesislerde sıklıkla kullanılan otomasyon panosu ürünleri, üretimde verimlilik sağlayan bir araçtır.

Kontrol Panoları İmalatı

Kontrol panosu, konutların veya sistemlerin elektrik devrelerinin beslenme sistemidir. Ana kablo otomasyon panosuna geldikten sonra panodaki kesiciler ile sonraki devrelere iletilerek dağıtılır.

Şantiye Panoları

Şantiye panosu yeni yapılmakta olan bir alanın enerji dağıtımında kullanılan geçici elektrik dağıtıcısına denir. Şantiye panosunda sayaç, şalter, sigorta, tek ve üç fazlı prizler, sinyal lambaları gibi malzemeler kullanılır.

Duvar Tipi Panoların İmalatı

Duvar tipi sıva üstü panolar, elektrik dağıtım panoları arasında yer almaktadır. Elektrik dağıtım panolarından duvar tipi olarak tasarlanmış olan ve sıva üstü yerleştirilmekte olan pano çeşididir.

Endüstriyel Otomasyon

Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi Alanı, endüstride otomatik üretim yapan bu sistemlerin programlanması,
imalatı, üretimin denetlenmesi için yapılması gereken donanım ve yazılımsal işlemlerin yeterliliklerini kazandırmayı hedefleyen alandır.

Fabrika Otomasyonu Sistemleri

Görevi belirlenmiş makine veya sistemlerin işlevlerinin özelliklerine göre kurgulanması ve kurgulandıktan sonra insana gereksinim duymadan tüm işlemleri kendi kurgusuna göre otomatik olarak uygulanmasıdır.

Endüstriyel Makine Otomasyonu

Endüstriyel makine otomasyonu üretim esnasında elde edilecek fırsat genişliği olarak ifade edilebilir. Üretim faaliyeti gerçekleştiren firmaların esneklik ve üretim esnasında elde edebileceği avantajları genişleten sistemdir.

Projelendirme ve Tasarım Hizmetleri

Elektrik projelendirme ve mühendislik hizmetleri, elektrik sistemlerinin tasarımı, planlaması, yapımı ve devreye alınması aşamalarında müşterilere sunulan kapsamlı bir hizmettir.

Adresimiz

İstasyon Mah. Çilem Sok. Kartepe San. Sit. L1 Blok No:202
KARTEPE / KOCAELİ

EMail

info@inddes.com

Telefon

0262 321 24 24

Scroll to Top